RSS

Privatumo politika

Dazomlt.lt privatumo politikoje aprašoma, kokią informaciją renkame ir kaip ją naudojame.

 

1. Kokią informaciją mes renkame?

Mes galime rinkti, saugoti ir naudoti žemiau nurodytų rūšių informaciją:

• Mūsų hostingo tiekėjas gali rinkti informaciją apie Jūsų kompiuterį ir apie Jūsų apsilankymus šioje interneto svetainėje, įskaitant Jūsų IP adresą, tačiau duomenys gali būti naudojami tik techniniais tikslais, ne tiesioginės ar netiesioginės rinkodaros;

• bet kokią kitą informaciją, kurią Jūs savo pasirinkimu siunčiate mums.

 

2. Slapukai

Mes naudojame du slapukus:

 

CAKEPHP - galiojimas - 7 dienos. Tai sistemos slapukas, išsaugantis jūsų naršyklėjė faktą, kad buvote apsilankę mūsų puslapyje. Slapukas nenaudojamas rinkodaros tikslais, tik sistemos CakePHP sistemos funkcionalumui.

 

Cookieconsent_status - galiojimas - 1 metai. Tai slapukas, kuris išsaugo jūsų sutikimą su mūsų privatumo politika.

 

Dauguma naršyklių leidžia Jums nepriimti jokių slapukų, nors tam tikros naršyklės leidžia Jums nepriimti tik trečiųjų šalių slapukų. Pavyzdžiui, Internet Explorer naršyklėje galite atsisakyti visų slapukų spausdami „Tools“ > „Internet Options“ > „Privacy“ ir pasirinkdami „Block all cookies“ (tai daroma paslenkant perjungiklį). Tačiau visų slapukų blokavimas turės neigiamą įtaką galimybei naudotis daugeliu interneto svetainių, įskaitant šią.

 

3. Jūsų asmeninių duomenų naudojimas

Asmeniniai duomenys, pateikti šioje interneto svetainėje, bus naudojami tikslams, nurodytiems šioje privatumo politikoje arba aktualiose šios interneto svetainės dalyse. Mes galime naudoti jūsų asmeninę informaciją šiems tikslams:

• Interneto svetainei administruoti;

Be aiškaus jūsų sutikimo mes neteiksime jūsų asmeninių duomenų jokioms trečiosioms šalims tiesioginės rinkodaros tikslais.

 

4. Politikos pakeitimai

Mes galime retkarčiais atnaujinti šią privatumo politiką paskelbdami naują versiją savo interneto svetainėje. Kartkartėmis Jūs turėtumėte peržiūrėti šį puslapį, kad įsitikintumėte, jog esate patenkintas bet kokiais pasikeitimais.

 

5. Trečiųjų šalių interneto svetainės

Šioje interneto svetainėje yra nuorodų į kitas interneto svetaines. Mes nesame atsakingi už trečiųjų šalių interneto svetainių privatumo politikas ar praktikas.